Ženský portrét

Ženský portrét – Radost z focení 🙂

Požádala jsem jednu ze svých klientek, jestli by mohla napsat pár řádek o našem společném focení v ateliéru – Dílna Kalaš a o tom jak portrétní fotografování vnímala ona.

ženský portret

ženský portret

 

 

Ahoj, posílám pár řádek. Fotky jsem ukázala i dalším lidem a moc se jim líbí.

Hezký den Iva

 

Ráda bych poděkovala Lucii (fotografka Lucie Chramostová) za velice krásný den, který jsem díky ní mohla prožít a hlavně za zjištění, že focení není mučení. Focení jsem se vždy důkladně vyhýbala, nejsem třeba na žádné fotce z dovolené. Když jsem na nějaké omylem byla, připadala jsem si naprosto strašně a trapně.

Jenže ono to tak není. Když jsem dostala nabídku na focení, vzala jsem to jako výzvu. Sice jsem si nedokázala představit co budu dělat, až budu stát před Lucií, ale díky úžasné atmosféře, vizážistce Janě a celkově příjemnému prostředí, najednou šlo všechno úplně hladce.

Teď, když se dívám na hotové portrétní fotografie, si konečně můžu přiznat, že jsem krásná, i když znám své nedokonalosti.

Díky tomuto dni se cítím naprosto úžasně a když mám horší den, stačí jen si vzpomenout na to, jak to bylo krásný a je mi líp. Mám radost z toho, že jsem překonala svůj stud, protože to opravdu stálo za to.

Iva L.

 

další naše fotky zde ženský portrét – Dílna Kalaš